PROJEKT: ANNA MARIA SOKOŁOWSKA

Z Anią poznaliśmy się przez Facebook’a. Nasza rozmowa nie wyglądała jak typowe działanie na zimnym rynku, czyli „cześć Aniu, spójrz co dla Ciebie mam”. Trafiliśmy na siebie poprzez jedną z inicjatyw, która wymagała od nas odpowiedzi na pytanie „Co dobrego Cię dzisiaj spotkało?”. Grupa liczyła niewiele osób, ale zaangażowanie i wsparcie było na najwyższym poziomie. Na takich etapie relacji, większość ludzi chce znać coś więcej niż tylko twoje imię i nazwisko. W taki oto sposób dowiedzieliśmy się, że Ania jest architektem, który od 10 lat prowadzi Pracownie Projektową Dragon Art. Weszliśmy na jej stronę www i nasza pierwsza myśl to „kurczę, można lepiej”. Jej projekty były na bardzo wysokim poziomie, ale sposób w jaki prezentowała swój dorobek, wymagał poprawy. Z dalszej rozmowy okazało się, że w 2015 roku jeden z jej projektów otrzymał nagrodę na międzynarodowym konkursie. Wtedy padło pytanie „Aniu, czy nie zastanawiałaś się kiedyś nad rebrandingiem i zmianą strony”. Na co ona odpowiedziała, że jej strona ma dopiero 2 lata, ale jeden z jej znajomych powiedział jej niedawno, że ona nie jest Dragon Art, ona jest Anna Maria Sokołowska. Ziarno zostało zasiane.

Tak 10-letnii biznes Ani zyskał nowy wizerunek. Dla wielu przedsiębiorców takie działanie to istne szaleństwo, które wiąże się z dużym ryzykiem. Przecież nikt do końca nie wie, jaki będzie odbiór takiej zmiany.

W 2009 PepsiCo zapłaciło 33 milionów dolarów za nieudaną lekcję rebrandingu. Pepsico postanowiło wtedy, zmienić opakowanie swojego pomarańczowego soku Tropicana. W dwa miesiące sprzedaż spadła o 20%, co spowodowało szybki powrót do poprzedniej wersji.

W przypadku rebrandingu pracowni Dragon Art, zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę. Dla nas największą nagrodą była jej poranna wiadomość – „słuchajcie jest 9 rano, a na mojej skrzynce są trzy nowe zapytania o projekty wnętrz”.

PROJEKT LOGO po lewej poprzednia wersją po prawej nasza nowa

POPRZEDNIA STRONA INTERNETOWA wykonana prze inną firmę

PROJEKT RESPONSYWNEJ STRONY INTERNETOWEJ wykonany przez nas

PROJEKT WIZYTÓWKI

ANIMOWANE INTRO

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to doceniam. Zakładam, że nie wiesz jak wygląda nasz system pracy. Z kolei ja nie wiem jaki masz pomysł. Myśle, że na tym etapie najlepiej będzie, jak się po prostu umówimy na spotkanie. Ja mam na imię Tomek i od tej pory będę odpowiedzialny za kontakt z Tobą.
Chciałbym Cię teraz prosić o wpisanie imienia wraz z adresem e-mail do poniższego formularza. Za chwilkę na Twojego e-maila wyślę informacje z linkiem, który umożliwi Ci rezerwację darmowych konsultacji online. Tam omówimy resztę szczegółów.
WYŚLIJ KONTAKT
Jeśli sprawa jest pilna i nie chcesz czekać, to zadzwoń do mnie bezpośrednio. Złapiesz mnie pod numerem +48 722 353 575.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
close-link
Loading...
Facebook Messenger for Wordpress