PROJEKT: BARBARA GAŃCZA

Basię poznaliśmy na jednym ze szkoleń z autoprezentacji. Tym razem to my byliśmy w roli uczestników, a Basia ze sceny uczyła nas, wielu ciekawych rzeczy związanych z komunikacją. Później, wielokrotnie spotkaliśmy się na biznesowych wydarzeniach organizowanych przez wrocławski klubu Biznes Toastmasters. Tam się zakolegowaliśmy.

Pod koniec lipca 2016, Basia poprosiła nas o ofertę, dotyczącą pakietu Branding, Wizytówka w Sieci oraz Hollywood. W tamtym czasie nasze pakiety nie miały jeszcze imion, ale teraz już mają 😎

Cel był jasny: nowy profesjonalny wizerunek marki, który pozwoli dotrzeć do większej grupy ludzi. Efekt naszej pracy zobaczysz poniżej. Zapraszamy

PROJEKT LOGO – po lewej stronie pomysł Basi, a po prawej nasza realizacja

PROJEKT RESPONSYWNEJ STRONY INTERNETOWEJ

ANIMOWANE INTRO po lewej stronie OBRÓBKA I MONTAŻ VIDEO – po prawej

PROJEKT WIZYTÓWKI

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to doceniam. Zakładam, że nie wiesz jak wygląda nasz system pracy. Z kolei ja nie wiem jaki masz pomysł. Myśle, że na tym etapie najlepiej będzie, jak się po prostu umówimy na spotkanie. Ja mam na imię Tomek i od tej pory będę odpowiedzialny za kontakt z Tobą.
Chciałbym Cię teraz prosić o wpisanie imienia wraz z adresem e-mail do poniższego formularza. Za chwilkę na Twojego e-maila wyślę informacje z linkiem, który umożliwi Ci rezerwację darmowych konsultacji online. Tam omówimy resztę szczegółów.
WYŚLIJ KONTAKT
Jeśli sprawa jest pilna i nie chcesz czekać, to zadzwoń do mnie bezpośrednio. Złapiesz mnie pod numerem +48 722 353 575.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
close-link
Loading...
Facebook Messenger for Wordpress