PROJEKT: BIZNES TOASTMASTERS WROCLOVE

Umiejętność występowania publicznie oraz przywództwo to dziś bez wątpienia zestaw umiejętności, których wielu chciałoby posiadać w swoim warsztacie. Jest jednak wiele barier, które powodują, że profesjonalistów jest ciągle niewielu. Z jednej strony barierą mogą być pieniądze jakie trzeba wydać na szkolenia, a z drugiej strony stres i obawa.

Istnieje jednak międzynarodowa organizacja non-profit, która eliminuje większość tych barier. Mamy tu na myśli Toastmasters International, które w swoich szeregach ma ponad 300 tysięcy członków. Dlaczego o tym piszemy? Z dwóch prostych powodów. Z jednej strony wiemy, jak wielką wartość daje ta organizacja w stosunku do składki członkowskiej, a z drugiej strony sprawdziliśmy ich model nauczania na własnej skórze.

Jeśli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie słyszała o tej organizacji, to gorąco zachęcamy Ciebie do pójścia na jedno z ich spotkań. Na całym świecie jest ponad 14 tysięcy klubów, więc istnieje bardzo duża szansa, że jeden z tych klubów jest w Twoim mieście. W samym tylko Wrocławiu, gdzie znajduje się nasze biuro, jest ich 7.

Poniżej znajduje się logo, które bezpłatnie wykonaliśmy dla biznesowego klubu we Wrocławiu. Pierwsze co się rzuca w oczy to literka T jak Toastmasters i znaczek sowy, która symbolizuje mądrość. Jeśli obrócimy logo o 90 stopni, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara (czyli w lewo), to powstaje literka B jak biznes. Mamy nadzieje, że Wam też się podoba.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to doceniam. Zakładam, że nie wiesz jak wygląda nasz system pracy. Z kolei ja nie wiem jaki masz pomysł. Myśle, że na tym etapie najlepiej będzie, jak się po prostu umówimy na spotkanie. Ja mam na imię Tomek i od tej pory będę odpowiedzialny za kontakt z Tobą.
Chciałbym Cię teraz prosić o wpisanie imienia wraz z adresem e-mail do poniższego formularza. Za chwilkę na Twojego e-maila wyślę informacje z linkiem, który umożliwi Ci rezerwację darmowych konsultacji online. Tam omówimy resztę szczegółów.
WYŚLIJ KONTAKT
Jeśli sprawa jest pilna i nie chcesz czekać, to zadzwoń do mnie bezpośrednio. Złapiesz mnie pod numerem +48 722 353 575.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
close-link
Loading...
Facebook Messenger for Wordpress