PROJEKT: CHILD EVOLUTION

Problemem dzieci nie jest ilość informacji jaką są w stanie przyswoić, a ilość nauczycieli z którymi mają bezpośredni kontakt. Oczywiście pierwszymi i najważniejszymi nauczycielami dla każdego dziecka, są jego rodzice. Najważniejszymi, ponieważ zanim dziecko opuści przedszkole i pójdzie do szkoły, potrafi przyswoić bardzo dużo wiedzy. W tym wieku dzieci są bardzo spostrzegawcze, wiele zapamiętują, idealnie naśladują, szybko się uczą, często poprzez grę i zabawę.

Child Evolution to jedna z brytyjskich marka, która pomaga instytucjom takim jak przedszkole czy szkoła zaopatrzyć się w sprzętu, który z jednej strony wpływa na bezpieczeństwo dzieci, a z drugiej na ich rozwój: fizyczny, społeczny, emocjonalny i osobisty.

Oto logo, które dla nich stworzyliśmy.

PROJEKT LOGO CHILD EVOLUTION

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to doceniam. Zakładam, że nie wiesz jak wygląda nasz system pracy. Z kolei ja nie wiem jaki masz pomysł. Myśle, że na tym etapie najlepiej będzie, jak się po prostu umówimy na spotkanie. Ja mam na imię Tomek i od tej pory będę odpowiedzialny za kontakt z Tobą.
Chciałbym Cię teraz prosić o wpisanie imienia wraz z adresem e-mail do poniższego formularza. Za chwilkę na Twojego e-maila wyślę informacje z linkiem, który umożliwi Ci rezerwację darmowych konsultacji online. Tam omówimy resztę szczegółów.
WYŚLIJ KONTAKT
Jeśli sprawa jest pilna i nie chcesz czekać, to zadzwoń do mnie bezpośrednio. Złapiesz mnie pod numerem +48 722 353 575.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
close-link
Loading...
Facebook Messenger for Wordpress